Sala weselna w różowych tiulach - Zajazd Bumerang 2017

Dodano 14.7.2017

Jednego z czerwcowych sobotnich wieczorów, w Zajeździe Bumerang w Ostaszewie k/Torunia na parę młodą i gości weselnych czekała sala zaaranżowana w bardzo delikatny sposób. Ogólnego charakteru nadawały dodatki tiulowe w pudrowym, jasno różowym kolorze.

 

Zwiewne, różowe szarfy wykonane z tiulu, przewieszone na "ubranych" na biało krzesłach oraz analogiczne tiulowe wykończenie stołu nowożeńców - wszystko to tworzyło bazę kolorystyczną całości stylizacji. Różane kule ecru, w połączeniu z kompozycją świeżych kwiatów - różowej eustomy i białych gerber, harmonizowały doskonale z dobranymi do nich szklanymi świecznikami, ustawionymi gdzieniegdzie na poszczególnych stołach.

 

Centralna aranżacja, zawieszona na ścianie za stolem pary młodej, tym razem była delikatnie błyszcząca. Napis LOVE wykonany z odbijających  światło, połyskujących kamyków, już z daleka mienił się różnymi kolorami. Taki efekt udało sie osiągnąć dzięki podświetleniu specjalnymi lampami, a z bliska można było dostrzec finezyjny florystyczny wzór poszczególnych jego elementów. Ogromne serce w zastępstwie litery O, podkreślało sens uroczystości pary zakochanych małżonków.

 

Odpowiednio dobrane detale zawsze są świetnym dopełnieniem całości. W różowej, delikatnej aranżacji sali nie mogło zabraknąć różowych wstążeczek - przy butelkach z weselnymi trunkami, a także w upominkowych, tiulowych zawiniątkach z karteczkami przy nakryciach gości.

 

Zajazd Bumerang słynie z dobrej, swojskiej kuchni, w której na pierwszym miejscu stawia się zdrowe, smaczne, regionalne produkty. Wędzone kiełbasy, szynki, pasztet oraz ryby, a oprócz nich marynaty z grzybów, kiszone ogórki i smalec - to podstawowa przekąska do owocowych nalewek o domowym smaku, które w specjalnym "wiejskim" kąciku przygotowano dla gości.

 

Do słodkiego - w sensie metaforycznym stylu aranżacji, dopasowany był też tzw. "słodki" kącik na sali weselnej. Cukierki w pastelowych kolorach i słodkie pączki w podobnych, delikatnie różowych, błękitnych i żółtych polewach świetnie harmonizowaly z całością, uwodząc w sensie dosłownym swoim wyglądem i smakiem.

 

Na maluchy czekało specjalne zaciszne miejsce, w którym mogły się zająć rysowaniem i rozwiązywaniem łamigłówek. Obok znajdowała się ekspozycja drewnianych serduszek, na których goście weselni mogli zostawić swoje dedykacje dla najważniejszych bohaterów imprezy. Do obejrzenia większej ilości zdjęć, zapraszamy na stronie do zakładki GALERIA.