Fioletowy ozdobny czosnek jako motyw przewodni aranżacji weselnej w Zajeździe Bumerang

Dodano 19.8.2017

Państwo Młodzi coraz częsciej mają swoją wizję aranżacji wesela. I tym razem to właśnie oni wymyślili, że motywem przewodnim wesela, jakie odbyło się w Zajeździe Bumerang dzisiejszej soboty, mają być fioletowe kule kwiatów ozdobnego czosnku. Był to punkt wyjścia dla p. Małgosi, autorki aranżacji z kandeladekoracje.pl, by stworzyć w oparciu o ten początkowy pomysł, kolejne elementy wystroju. 

 

Początkową koncepcję jedynie fioletowo-liliowych dodatków, dekoratroka postanowiła delikatnie złagodzić i nieco ocieplić pudrowym różem. Pojawił się pomysł na wyjątkowe butelki do ekspozycji kwiatów czosnku. Potrzebne były zwykłe butelki oraz specjalna farba w odpowiednio dobranym kolorze, plus kilka świecidełek dla nadania im blasku - ot cały sekret i magia modnej obecnie metody DIY, czyli "zrób to sam".

 

Krzesła przyozdobione zostały naprzemiennie różowymi i fioletowymi kokardami. Stół dla nowożeńców opasany był bogatą, kilkuwarstwowoą tiulową długą falbaną, połączoną z fioletową serwetą taśmą z blyszczącymi kryształkami. Niższe, niż czosnkowe kule na stołach gości, przed Parą Młodą znajdowały się kompozycje z eustomy, goździków i astromerii, w tonacji pasującej do całego wystroju.

 

Co jeszcze? Kilka kulistych świeczek, ciemno i jasnofioletowych gdzieniegdzie, a także serwetki w delikatny, florystyczny, fioletowy wzór. Na wchodzących gości czekała agenda stołów w fioletowej tonacji, umiejscowiona na białej sztaludze. A przy każdym talerzu obok winietek gości, czekały na nich podarunki w postaci drewnianych serc z wygrawerowaną datą uroczystości i podziękowaniem za uczestnictwo w tym jedynym w swoim rodzaju dniu. Jaki był klimat? Spójrzcie na fotografie pod wpisem, a więcej zdjęć w GALERII.