Zajazd Bumerang

oferuje przestronną SALĘ WESELNĄ na 250 osób oraz drugą, mniejszą SALĘ BANKIETOWĄ na 100 gości. Zalety każdej z nich pozwolą na organizację Państwa uroczystości w odpowiedniej oprawie.

Wystrój sali

Aranżacja sali weselnej zwykle przygotowywana jest przez wyspecjalizowaną w ślubnych dekoracjach firmę zewnętrzną. Dekoratorzy prześcigają się w pomysłach, dobierając kolorystycznie i stylowo elementy z świeżych lub sztucznych kwiatów, motywów ceramiki, szkła i ozdobnej galanterii ślubnej. Ułatwieniem dla nich jest uniwersalny wystrój sal Zajazdu Bumerang. Nowoczesne podświetlenia sufitów i klimatyzowane pomieszczenia umożliwiają stosowanie różnych technik zdobniczych dla uzyskania niepowtarzalnego efektu pięknego wesela.    

Dania kuchni domowej

Rosół, kotlety schabowe, zrazy, klopsiki i pieczyste, a do nich serwowany bukiet sałatek, buraczki, surówka z warzyw, ogórki konserwowe - to klasyka smacznej, naturalnej domowej kuchni Zajazdu Bumerang. Schab lub szynka w galarecie, pstrąg, dorsz czy węgorz należą do najprostszych i najsmaczniejszych polskich imprezowych przekąsek.

Wykwintne smaki

Przyjęcie weselne można wzbogacić również bardziej wyrafinowanym menu. Znane i lubiane stają się owoce morza. Sushi, krewetki, małże, surimi i kawior coraz częsciej królują na weselnym stole. Na gości już od przekroczenia progu, czekają kieliszki z szampanem lub oryginalne, kolorowe drinki z palemką, serwowane przez profesjonalnego barmana w najbardziej egzotycznych smakach.

Wiejski stragan

Wiejskie, wędzone mięsiwa domowej roboty są autorskim pomysłem właścicieli na smaczne, swojskie przekąski w trakcie zabawy. Klimat staropolskiej kuchni, to nie tylko szynki i kiełbasy, ale także pasztety i ryby, które w połączeniu z kiszonymi ogórkami i marynowanymi grzybami są doskonałą przekąską do alkoholu.

Bufet z alkoholem, ciastem i cukierkami

Powodzeniem wśród gości weselnych cieszą się owocowe nalewki, powstałe według dawnych receptur pochodzących od naszych dziadków. Chwile pomiędzy tańcami upływają na jedzeniu słodkości. Poza tortem weselnym i tradycyjnymi ciastami, nie brakuje modnych muffin czy babeczek z kremem, cukierków, waty cukrowej dla dzieci i innych smakołyków - zwykle dobranych także pod wzgledem kolorystycznym do całego charakteru imprezy.

Zabawy dla maluchów i strefa weselnych dedykacji

Popularny i wygodny dla rodziców najmłodszych uczestników wesela, jest kącik przeznaczony dla nich na zabawy. Kolorowanki, kredki, flamastry i inne atrakcje dla maluchów, z powodzeniem angażują uwagę dzieci na dłuższy czas, by komfortowo mogli w tym czasie bawić się dorośli. Coraz popularniejsze są także specjalne strefy, gdzie goście weselni mogą pozostawiać pamiątkowe dedykacje dla Pary Młodej.

Relaks w ogrodzie

Bezpośrednio z sali weselnej, goście wychodzą do ogrodu. Oczko wodne z kolorowymi rybkami, ścieżka z mostkiem nad szumiącym strumykiem, zaciszne altanki i specjalna palarnia na uboczu, pozwalają poczuć się swobodnie w każdym momencie imprezy. Najmłodsi uczestnicy uroczystości mogą cieszyć się zabawą, na bezpiecznym placu zabaw,  położonym w sąsiedztwie zadaszonego miejsca biesiad z ogniskiem i grillem.

Parking i nocleg

Zajazd dysponuje dużym placem, z wydzielonymi miejscami parkingowymi dla gości. Zarówno dla osób podróżujących przejazdem, jak i gości weselnych istnieje możliwość rezerwacji noclegów.